نتایج جست و جو برای مسافرت
سفرها معمولا یا تفریحی هستند یا كاری؛‏‌ اما هر سفر تجربه‌ای گرانبهاست كه نباید آن را كم‌ارزش بشمارید. بزرگ‌ترین و مشهورترین انسان‌ها درباره سفر، جمله‌های فلسفی گفته‌اند كه خواندن آنها​را به شما توصیه می کنیم.
بنا به اعلام بانک مرکزی، از بیستم شهریور، فروش ارز مسافرتی به نرخ مبادله ای متوقف شده و عرضه از طریق نظام بانکی به نرخ آزاد صورت می گیرد.
برخلاف عقیده اکثریت مردم، هدف سفر کردن به هیچ وجه گریز از زندگی نیست؛ بلکه خود، هسته‌ی تپنده‌‌ی زندگی انسانی است.
سفر با قطار بدون شک یکی از ایمن ترین انواع سفر در ایران محسوب می شود. سفری که اگرچه سختی های خاص خودش را دارد، اما کمترین آمار سوانح حمل و نقل مسافر را به خود اختصاص داده است.
کارشناسان معتقدند ایرانی ها بیشتر مسافر هستند و شمار کمی از آنها در رده گردشگر قرار می گیرند.
کریسمس یکی از بهترین موقعیت‌های سال برای سفر است. اگر خیابان‌های برفی و چراغانی شده را دوست دارید، از این فرصت استفاده کنید و یک سفر متفاوت را تجربه کنید.
آسیا قدیمی‌ترین قاره‌ی زمین است که دارای کشورهای مختلف با فرهنگ‌ها و مکان‌های دیدنی گوناگون است. نواحی زیادی در آسیا وجود دارد که می‌توانید تعطیلات خود را در آن‌ها سپری کرده و نهایت لذت را ببرید.
شاید اولین و بهترین دلیل سفر به اروپا در فصل سرما، تعداد کم گردشگر در این فصل باشد. در حالی که در فصل تابستان جمعیتی باورنکردنی از سراسر جهان به اروپا سفر می‌کنند. پس فرصت سفر به اروپا در زمستان را غنیمت بدانیم.
اگر قصد دارید در روزهای کریسمس به سفر خارجی بروید و دوست‌ دارید تجربه‌ای لذت بخش از سفر در این مدت داشته باشید، ما به شما شهرهای این فهرست را پیشنهاد می‌کنیم.
کشور جزیره ای مالدیو در اقیانوس هند قرار دارد و پایتخت آن ماله است. این مجموعه جزایر در جنوب غربی کرانه های هندوستان قرار گرفته است .
قبل از پرواز را به خاطر بیاورید: صف طولانی چمدان ها و ساک ها، کودکانی که مشغول جیغ و داد هستند، بازرسان امنیتی و … به نظر می رسد پیش از پرواز به اندازه کافی استرس و دلهره هست و دیگر لازم نیست اضطراب ناشی از دستشویی رفتن های مکرر در طول پرواز به آن اضافه شود!
دستورالعمل حقوق مسافر در پروازهای داخلی، مجموعه ای از سیاست ها، دستورالعمل ها، استانداردها، ضوابط و مقرراتی را گردآوری کرده که الگوی رفتاری شرکت هواپیمایی و دست اندرکاران امور پروازی را تدوین می کند.
مسافرت در فصل هاي گرم سال شايد آسان باشد اما شايد در زمستان مسافران نمي‌دانند کدام مکان براي يک سفر دوست داشتني و لذت‌بخش مناسب است تا بتوانند در آنجا خوش بگذرانند. در اين مطلب 5 مکان زيبا و توريستي زمستانه به شما معرفي شده است.
همیشه الزامی وجود ندارد که تنها در تابستان و بهار سفر کنیم، گاهی سفر در پاییز و زمستان هم می‌چسبد، وقتی که مقصد و دسترسی به آن نیازمند طی کردن راه طولانی و دشواری نباشد.


تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.