نتایج جست و جو برای توریست
سازمان جهانی گردشگری، فهرست پرخرج‌ترین گردشگران دنیا را منتشر کرده است که نام چینی‌ها در ابتدای این فهرست دیده می‌شود.
در گزارشی که سایت سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در مورد توریست های سال ۲۰۱۶ داشته است مقدار هزینه ای که گردشگران کشورهای مختلف در سفرهای خود داشته اند ارزیابی شده و فهرستی از ولخرج ترین گردشگران دنیا ارائه شده است.
سفارت پادشاهی تایلند از رایگان شدن ویزای این کشور تا فوریه سال ۲۰۱۷ برابر با اسفند ماه ۱۳۹۵ خبر داد.
ایران به عنوان کشور بدون سرویس های بهداشتی شناخته شده است
استانبول به عنوان دروازه‌ی اروپا بر مشرق زمین و یک ابرشهر جهانی است که هر ساله میزبان توریست‌های مختلفی از اقصی نقاط جهان بوده، رستوران‌های خوش رنگ و لعابی را در خود جای داده است.
هتل های لوکس و چندستاره هر کشوری می تواند جذب کننده توریست ها باشد، گاهی زیبایی هتل ها خود نیز به عنوان یک جاذبه گردشگری به حساب می آیند. با ممتازگشت همراه باشید تا در این مطلب، ۷ هتل از لوکس ترین و گران قیمت ترین هتل های ایران را به شما معرفی نماییم.
در طول چند روز اخیر تاکنون سه توریست در دیواره بزرگ مرجانی از مهم ترین جاذبه های گردشگری استرالیا جان باخته اند.
بر اساس آمار بانک جهانی، 83 میلیون توریستی که در سال 2014 به کشور چین سفر کرده اند، این کشور را در جایگاه توریست پذیرترین کشور آسیایی قرار داده اند.
چشم اندازهایی که مکان های مختلف به وسیله رنگ به مسافران و گردشگران خود ارائه چشم می کنند جزو اولین اندازهایی است که می تواند تصویر هر کشور یا شهری را در میان مردم کشورهای دیگر تداعی کند.
کانو کریستال رودخانه ای در کلمبیا در سیرا دلا ماکارنا است. در بیشتر سال، کانو کریستال از رودخانه های دیگر غیرقابل تشخیص است. بستری از سنگ که با خزه های سبز پوشیده شده و از زیر آب سرد و زلال آن قابل مشاهده است.
مسافرت در فصل هاي گرم سال شايد آسان باشد اما شايد در زمستان مسافران نمي‌دانند کدام مکان براي يک سفر دوست داشتني و لذت‌بخش مناسب است تا بتوانند در آنجا خوش بگذرانند. در اين مطلب 5 مکان زيبا و توريستي زمستانه به شما معرفي شده است.


تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.