این وب سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند. و شرکت ممتاز گشت دارای مجـوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میباشد.

خدمات و اطلاعات ارائه شده در وب سایت ممتاز گشت متعلق به شرکت ممتاز گشت بوده و هر گونه کپی برداری از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، طرح‌ها، و ... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد.

این وب سایت برای کاربران طراحی شده و ورود به این سایت باید به صورت معمول و با استفاده از مرورگر های اینترتنی باشد و هر گونه هک ، ورود با استفاده از رباط ، ورود با موتور ارزان یاب و ... دارای پیگرد قانونی بوده و به شدت برخورد خواهد شد.

صحت ورود اطلاعات بلیط و ... بر عهده کاربر بوده و در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ کاربران خواهد بود.

کلیه اطلاعات کاربران در این وب سایت کاملا محرمانه بوده و شرکت ممتازگشت نهایت سعی خود را برای حفظ آن خواهد نمود. این وب سایت با استفاده از ssl (درگاه امن) حداکثر امنیت را برای کاربران تضمین می کند.

 

شرایط کنسلی بلیط های هواپیمایی

 

کلیه بلیط های چارتر غیرقابل کنسلی و غیر قابل استرداد میباشد

بلیط های سیستمی با توجه به قوانین هواپیمایی مربوطه و کلاس نرخی آن و همچنین زمان کنسلی آن دارای شرایط متفاوتی می باشد که در ذیل آمده است.

شرایط کنسلی بلیط هواپیما:

 

تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.