5 مکان زیبا و توریستی عالی برای مسافرت در زمستان

1395/08/20 ساعت 09:50

مسافرت در فصل هاي گرم سال شايد آسان باشد اما شايد در زمستان مسافران نمي‌دانند کدام مکان براي يک سفر دوست داشتني و لذت‌بخش مناسب است تا بتوانند در آنجا خوش بگذرانند. در اين مطلب 5 مکان زيبا و  توريستي زمستانه به شما معرفي شده است.
 بلغارستان


اگر دلتان مي‌خواهد به اروپا سفر کنيد، مي‌توانيد به بلغارستان برويد که يکي از بهترين مقصدهاي گردشگري در فصل زمستان است. بلغارستان يکي از قديمي‌ترين کشورهاي اروپا است.
بنابراين شما مي‌توانيد جذابيت‌هاي واقعاً خوب و وقايع و فستيوال‌هاي فرهنگي که در فصل زمستان برگزار مي‌شود را نيز ببينيد. اگر علاقه‌مند به اسکي هستيد مي‌توانيد جاهاي خوبي براي اين ورزش مفرح پيدا کنيد. بر اساس آخرين اطلاعات گردشگري بلغارستان فصل زمستان بيشترين مسافر از سراسر جهان را داراست.
 مراکش


مردم زيادي هستند که از آب‌وهواي سرد متنفرند؛ آن‌ها دلشان مي‌خواهد از هرجايي که به خاطر برف و سرما به رنگ سفيد درآمده فرار کنند. پس اگر شما هم از اين دسته از افراد هستيد مي‌توانيد براي تعطيلات به مراکش در آفريقا برويد جايي که هميشه هوا گرم است و مي‌توانيد در کريسمس هم از هواي آنجا لذت ببريد. در فصل سرما مردم زيادي تعطيلات خود را در مراکش مي‌گذرانند. علاوه بر آن مغازه‌هاي زيادي براي خريد کردن وجود دارد.
 آراهووا (Arahova)، يونان     


اگر عاشق کوهستان‌هاي برف پوشيده و مناظر زيبا هستيد مي‌توانيد سري به جنوب يونان بزنيد. آراهووا مکاني زمستاني زيبا که در طول سال ساکت و آرام است اما در فصل زمستان آدم‌هاي زيادي را خواهيد ديد که از نقاط مختلف اروپا و آسيا به آنجا آمده‌اند، پس اينجا مکاني بين‌المللي محسوب مي‌شود که مردم را در فصل زمستان فرامي‌خواند. شما همچنين مي‌توانيد پناهگاه‌هاي زمستاني خوبي در اينجا پيدا کنيد.
 ويستلر (Whistler)، کانادا


تعداد زيادي از مردم عاشق ماجراجويي هستند، حتي زماني که هوا سرد است و برف مي‌بارد. اگر شما از اين دسته افراد هستيد پس به ويستلر کانادا برويد چراکه مي‌توانيد از اسکي و اسنوبورد لذت ببريد. مردم زيادي از آمريکا و کانادا به اينجا مي‌آيند تا از اين پناهگاه سردسير با مناظر زيبايش لذت ببرند.
بالي، اندونزي


اگر بودجه زيادي نداريد و اما مي‌خواهيد از تعطيلات زمستان لذت ببريد پس مي‌توانيد براي رفتن به بالي برنامه‌ريزي کنيد. آب‌وهوا در بالي آرام و ملايم است و اصلاً هيچ سرماي استخوان سوزي وجود ندارد. پس مي‌توانيد هم از زمستان لذت برده و هم به کنار دريا برويد.

تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.