صفر تا صد اجاره ماشین در کیش

1398/04/27 ساعت 12:5

سلام در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با روند اجاره ماشین در  کیش آشنا کنیم.

در ابتدا امر لازم است شما دارای گواهینامه معتبر باشید, سپس باید خودرو مورد نظر خود را با توجه به تعداد و استفاده خود انتخاب کنید, اگر شرکت مناسبی را برای اجاره انتخاب کنید عموما انتخاب های زیادی دارید که به ۴ دسته اصلی تقسیم میشوند, انواع  ماشین های اقتصادی مثل (Accent -Elentra...) و ماشین های شاسی بلند مثل (Sportage-Tucson-Hummer...) و ماشین های اسپرت مثل (Mustang-Camaro) و ماشین لوکس مثل (Rang rover). 

قوانین یکسانی بر شرکت های رنت کار در جزیره کیش که در مجمع رنت کاران عضو هستند حکم فرماست و تمامی شرکت های رنت کار در کیش موظف به رعایت این قوانین هستند. لذا به اعتبار شرکت هایی که قوانین مذکور را زیر پا میگذارند شک کنید.
حال به بیان شرایط اجاره ماشین می پردازیم:
شرایط اجاره ماشین در کیش
۱-دارا بودن گواهینامه معتبر

۲-مبلغ ۲.۰۰۰.۰۰۰ تا ۷.۰۰۰.۰۰۰ میلیون تومان بابت ضمانت

۳-مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ هزار تومان بابت ضمانت خلافی

۴-واریز یک روز اجاره بابت رزرو

لازم به ذکر است که تمامی این موارد داخل قرارداد رسمی ذکر میشود.

اکنون به توضیح  موارد بالا میپردازیم, مبلغی که بابت ضمانت خودرو پرداخت میکنید در زمان بازگشت خودرو به شما برگردانده میشود و مورد بعدی که بابت ضمانت خلافی هست پس از گذشت یک ماه به شما برگردانده میشود(در جزیره کیش ثبت تخلفات رانندگی ۳۰ روز زمان میبرد) و شما در سایت راهور میتوانید به صورت آنلاین خلافی خود را چک کنید, در صورت عدم خلافی ضمانت به صورت کامل عودت میشود و در صورت داشتن جریمه پس از کسر مبلغ جریمه مابقی ضمانت بازگردانده میشود.

رزرو ماشین در کیش
و قدم آخر اجاره ماشین , رزرو است که از ۳ طریق تماس با شرکت و یا رزرو آنلاین در سایت و یا مراجعه حضوری به شرکت امکان پذیر است . 

نکته:از افرادی که در مکان های نامتعارف اقدام به اجاره خودرو میکنند هرگز خودرو اجاره نکنید معمولا این افراد با قیمت های پایین تر از شرکت ها ایجاد انگیزه برای اجاره میکنند که متاسفانه مشتری دچار مشکلات زیادی مثل عدم بازگرداندن ضمانت خلافی و یا مجبور به پرداخت خسارت بدون هیچگونه سند و مدرکی میشود, در نتیجه در انتخاب خود دقت کنید.

تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.