بهترین مقاصد گردشگری برای هر ماه از سال(قسمت اول)

1397/01/22 ساعت 14:41

بهترین مقاصد گردشگری
در دنیا مقاصد گردشگری زیادی وجود دارد که نام بردن از همه ی آن ها واقعا غیر ممکن و محال است. با این حال باید به هر کدام از آن ها در زمان مناسب سفر کرد، برای مثال شما می توانید در هر فصل سال به تایلند سفر کنید و کاری غیر ممکن نیست، با این حال اگر دوست داشته باشید از سفرتان نهایت لذت و استفاده را ببرید، منطقی این است که در زمانی سفر کنید که آب و هوای آن مطبوع باشد و خبری از باران های موسمی و سیل آسا هم نباشد. به همین خاطر است که هر مقصدی، در مدتی از سال در بهترین حالت خود است. به عبارت دیگر، در این نوشتار ممتازگشت می خواهیم بهترین مقاصد گردشگری را برای هر ماه از سال معرفی کنیم.(قسمت دوم)
پاریس، فرانسه | فروردین
بدون شک بهار، فصل دلپذیری برای دیدن شهر عشق و نور یعنی پاریس است. بناهای تاریخی، بناهای یادبود، غذاهای خوشمزه، مغازه های بسیار و موزه های فراوان در این شهر در دسترس است. در ضمن اگر در آپریل به پاریس بروید، می توانید از فستیوال Foire du Trône هم دیدن کنید.


آمستردام، هلند | اردیبهشت
بدون شک ماه می بهترین زمان سفر به آمستردام است. در این زمان به راحتی می توانید با دوچرخه همه جای شهر را بگردید و ببینید بدون این که باران مانعتان شود. در ضمن در این موقع، گل ها هم کاملا شکوفه کرده اند و آن ها را می توان در سرتاسر کشور دید.


لندن، انگلستان | خرداد
سفر به لندن در ایده آل ترین ماه یعنی ژوئن عالی است چرا که مه معروفی که در آن وجود دارد ناپدید می شود و به همین خاطر هوا مطبوع تر می شود و به راحتی می توان جاذبه های آن را دید. در ضمن ارتش پیاده هم در شهر رژه می رود و تولد ملکه را جشن می گیرد که واقعه ای دیدنی است.


ریکجاویک، ایسلند | تیر
اگر همیشه رویای سفر به ایسلند را در سر می پرورانده اید، جولای ماهی است که باید اقدام کنید چرا که بهترین زمان دیدن چشم اندازهای طبیعی و دیدن وال هاست. در ضمن تعدادی از بهترین فستیوال ها این شهر هم مثل فستیوال Bræðslan که یکی از معروف ترین فستیوال های موسیقی است در همین موقع از سال برگزار می شود.


کوییتو، اکوادور | مرداد
می خواهید به اکوادور سفر کنید؟ در این صورت کوییتو انتخاب خوبی است، کوییتو پایتخت کشور اکوادور است و بهترین زمان سفر به آن هم ماه آگوست فصل تابستان است که هم روزها طولانی ترند و هم آفتابی تر…


لیسبون، پرتغال | شهریور
سپتامبر بدون شک یکی از بهترین ماه های سفر به لیسبون و بازدید از این شهر پرتغالی رنگ است، آب و هوا در این زمان عالی است و می توانید با خیال راحت جاذبه های آن را ببینید. در ضمن نمی توان انکار کرد که لیسبون از بهترین مقاصد گردشگری است.

تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.