معرفی هتل پالوما پاشا در کوش آداسی

1396/05/10 ساعت 15:9

 هتل پالوما پاشا در  کوش آداسی

کوش آداسی با سواحل صخره ای و شنی یکی از بهترین شهرهای ترکیه برای گذراندن چند روز تابستانی رویایی ست. این شهر با سواحل خیال انگیز، جاذبه های دیدنی و جنگل های کاجش آنقدر مناظر زیبایی دارد که گردشگران زیادی سفر به آن را دوست دارند. در هتل های لوکس این شهر می توانید اقامتی شاهانه داشته باشید و خودتان را غرق در تفریحات آبی مثل شنا و غواصی کنید. می خواهیم یکی از هتل های لوکس این منطقه را معرفی کنیم، هتل پالوما پاشا، ممتازگشت را در ادامه همراهی کنید تا این هتل را بیشتر بشناسید.


هتل ۵ ستاره پالوما پاشا (Paloma Pasha)  جایی در میان کوش آداسی و ازمیر در ساحلی زیبا و در ۱ کیلومتری شهر ازدره قرار دارد. هتل ۲۶۸ اتاق ارائه می دهد که با چشم انداز زیبای خود از دریا استراحتی آرامش بخش را برایتان به ارمغان می آورند می توانید در حالی که بر روی تخت های شاهانه در حال استراحت هستید پنجره را باز کنید و به صدای امواج دریا گوش بسپارید و یا مدتی را در بالکن اختصاصی بنشینید و دریا را از بلندی ببینید. امکانات این اتاق ها شامل چای|قهوه ساز، وای فای رایگان، تلویزیون، حمام مناسب و … است که محل اقامت مناسبی را برایتان فراهم می کنند.

هتل با ۴ رستورانی که دارد تنوع بینظیری از غذاهای مختلف را پیش رویتان می گذارد، همه غذاها از مواد غذایی تازه و محلی تهیه می شوند و این مزه آن ها را دلچسب و خوشمزه می کند. اگر دوست دارید حالا که در کوش آداسی و ترکیه هستید فقط غذاهای ترکی بخورید به رستوران سافران بروید اینجا فقط غذاهای ترکی از غذاهای مدرن گرفته تا غذاهای سنتی سرو می شود. نان ها و دیگر خوراکی های ترکی کنار غذا، لذت غذا خوردن را برایتان دو چندان می کند. رستوران پالوما صبحانه، ناهار و شام را به صورت منوی باز سرو می کند که دست شما را در انتخاب باز می گذارد. اگر با بودن در کنار دریا هوس خوردن غذاهای دریایی کردید برای شام به رستوران آدا بروید غذاهای دریایی اینجا چنان طعمی دارند که حتما راضی می شوید. در رستوران سانتافه هم به همراه چشم انداز زیبایی از دریا غذاهای مکزیکی سرو می شود.

امکانات تفریحی هتل زیاد و متنوع اند، می توانید در استخر ۵ هزار متر مربعی شنا و آب تنی کنید و از روی سرسره های آبی اش پرتابی پرسرعت به درون آب های زلال و درخشان را تجربه کنید. کوش آداسی است و تفریحات آبی اش! پس تا می توانید روز را در استخر و پارک آبی بگذرانید و برای استراحت به ساحل اخنتصاصی هتل بروید در این مدت می توانید کودکان را به زمین بازی اختصاصی خودشان بفرستید تا در آنجا سرگرم تفریحات شاد و مفرح شوند.
فاصله هتل تا فرودگاه ادنان ۵۰ کیلومتر است و دیگر تفریحات آن هم شامل تنیس، تور قایق سواری و پاراسیلینگ است.

تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.