زیباترین زنان دنیا در کدام کشورها هستند؟

1395/08/01 ساعت 10:50

1. برزیل

کشور برزیل وطن بیشترین تعداد مدل‌های ورزشی در منطقه لاتین مکانی است که شما زنانی که در رتبه زیباترین زنان جهان قرار دارند را پیدا خواهید کرد. زنان برزیلی که در هر دو دسته سبزه و بور وجود دارند، با بدن‌های جذاب و ورزشی خود مشهور هستند که این جذابیت با ظاهر شگفت‌انگیز آن‌ها کامل می‌شود. معروف‌ترین زنان کشور برزیل رنگ چهره متوسط یا پوستی درخشان دارند.

2. روسیه

زنان روسی به طور ویژه ای در تمام دنیا به خاطر چشمان آبی جذاب، پوست بدون عیب و نقص، اندام عالی به علاوه قد بلند تقدیر می‌شوند. اکثریت آن‌ها بدن‌های زیبا و متناسب دارند.

3. ونزوئلا

زنان کشور ونزوئلا برنده بسیاری جایزه‌های دختر شایسته سال و دختر زیبای سال بوده‌اند. یک زن معمولی از کشور ونزوئلا دارای بدن لاغر، قدی بلند و یک صورت جذاب خواهد بود که هیچ کاستی در جذابیت او نخواهید یافت.

4. هند

کشور هند یک سرزمین چند نژادی با فرهنگ هایی مختلف، چندین تن از زیباترین زنان جهان را دارد. طبق نظر بسیاری متخصصین رنگ تیره و پوست درخشان آن‌ها خیلی زیبا می‌باشد. زنانگی و آداب‌ورسوم متواضع آن‌ها در رفتار و حرکات زنان هند به جذابیت آن‌ها می‌افزاید.

5. آرژانتین

زنان کشور آرژانتین به عنوان مردمانی آگاه از زیبایی معروف هستند. آن‌ها همیشه به دنبال آراستگی ظاهری و مراقبت از پوست و موی خود هستند. همچنین زنان آرژانتینی همیشه از بروز رسانی‌های مد آگاهی دارند.

6. صربستان

وراثت‌های مدیترانه‌ای و اسلاوی از اصلی‌ترین ویژگی‌های زنان صربستانی هستند. تقریبا همه آن‌ها، اکثریت 99 درصدی، اندامی زیبا و بلند دارند که با تکیه بر چشمان زیبای آن‌ها حتی هنرمندان و مشاهیر را مجبور به حسادت به خودشان می‌کنند.

7. کره جنوبی

زنان کشور کره جنوبی با ویژگی‌های معصومانه و دخترانه صورت آن‌ها جوان به نظر می‌رسند که باعث جذاب‌تر شدن شخصیت آن‌ها نیز می‌شود. آن‌ها پوستی صاف و نسبتا خوب دارند که در بین موهای مشکی براق و بدن متوسط خوب آن‌ها می‌درخشد.

8. فرانسه

زنان فرانسوی به دلیل شخصیت اجتماعی، شور و شوق و سلیقه خوب در مد معروف هستند. آن‌ها دارای موی بور، طبیعتی احساسی و ظاهری پیچیده هستند.

9. ایتالیا

زیبایی زنان ایتالیایی با پوست بسیار زیبای زیتونی مدیترانه‌ای، موهای قهوه‌ای تیره و شخصیتی خوب بیان می‌شود.

10. اوکراین

برخی زنان زیبا و کمیاب جهان اهل کشور اوکراین هستند. آن‌ها زنانی ساده ولی درعین‌حال جذاب و خیره‌کننده هستند که در ظاهر شباهتی به زنان روسی دارند. حس زنانگی و مراقبت شخصی آن‌ها بالا است و آن‌ها عاشق لباس‌هایی هستند که ویژگی‌های آن‌ها را نمایان می‌کند.

تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.