به زودی پرواز مستقیم تهران- بوداپست برقرار می شود

1396/02/23 ساعت 15:12

پرواز تهران- بوداپست

فرهاد پرورش مدیر عامل ایران ایر گفت که به زودی پرواز مستقیم بین تهران و بوداپست برقرار می شود. این پرواز به دلایل زیادی مثل ظرفیت های گردشگری ای که بین دو کشور ایران و مجارستان وجود دارد می تواند از هر نظر مثبت باشد. با جزییات این خبر همراه ممتازگشت باشید:


مدیر عامل شرکت ایران ایر که مدتی قبل به مجارستان سفر کرده بود، گفت در صورتی که صدور ویزا برای اتباع ایرانی به این کشور آسان تر شود، این پرواز مستقیم زودتر امکان پذیر می شود. مدیر عامل ایران ایر همچنین گفت که ایران ایر هدف برقراری پروازهای مستقیم به کشورهای زیادی در آسیا و اروپا را دارد که در حال حاضر، بوداپست مهم ترین مقصد این هواپیمایی است.
مدیر عامل این شرکت که به همراه هیئت ایرانی ای به مجارستان سفر کرده بود، گفت: در حال حاضر ایران ایر اقدامات زیادی را برای نوسازی ناوگان خود انجام داده است و قرار دادهایی با شرکت های هواپیمایی بزرگ دنیا مثل بوئینگ و ایرباس بسته است تا بتواند جدیدترین هواپیما را از آنها خریداری کند و تا حالا تعدادی از هواپیماهای خریداری شده وارد ناوگان حمل و نقل ایران شده اند.

علاوه بر این، در نشستی که بین این دو کشور انجام شد، مشخص شد که در حال حاضر دانشجویان ایرانی زیادی در دانشگاه های مجارستان در حال تحصیل هستند و همچنین توانایی های گردشگری زیادی بین این دو کشور وجود دارد که این موضوع می تواند دلیل برای برقراری زودتر این خط پرواز مستقیم باشد.

تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.