تصاویری زیبا از بالن سواری در کاپادوکیه

1395/12/24 ساعت 14:16

بیایید با هم سفر کنیم برای کشف زیبایی های بی پایان جهان و غرق در لذت شویم و روح را تازه کنیم با شگفتی های این جهان خاکی.
اکنون که بهار نزدیک است و ارمغان آور رنگهاست پس چه بهتر که ما هم قلم برداریم و رنگ بزنیم بر صفحه سرد و زمستانی جانمان و تازه کنیم روح را برای آغازی نو. با ما همراه شوید تا بر بال پرنده های غول پیکر بنشینیم و آسمان و زمین زیر پا را در نوردیم و تجربه ای نو به ذهن بیفزاییم.

کاپادوکیه منطقه ای باستانی در ترکیه است و ویژگی بارز آن چشم اندازهای آتشفشانی شگفت انگیزی است که بنای اصلی این شهر می باشد، شهر زیرزمینی که هزار سال قبل از میلاد مسیح بنا شده، و صومعه های غار مانند وسیع که به دوره های اولیه مسیحیان بازمی گردد. این منطقه را با برنامه سالیانه پرواز بالن های رنگینش می شناسند و بهانه سفر تصویری ما همین پرنده های دوست داشتنی هستند.
مردم کاپادوکیه در پناهگاه های حیرت انگیزی که بر روی سنگ های آن کنده کاری شده، زندگی کرده و می کنند. ستون های سنگی که در اثر فوران آتشفشان و مواد مذاب تشکیل شده اند و سپس آب و یخ که از میان تپه ها گذشته اند. همگی دست به دست هم داده اند تا شما با یک منطقه فوق العاده رو به رو شوید. این چشم انداز بی نظیر، شکل متفاوت صخره ها و پرواز روزانه بالن ها، کاپادوکیه را به یک شهر افسانه ای تبدیل کرده است.
خانم کریستینا ماکیوا (kiristina makeeva)یک مهندس و عکاس روسی است و هیجانات سفر اخیرش به کاپادوکیه را با ما به اشتراک گذاشته است. 
ممتازگشت شما را به جشن رنگین آسمان دعوت می کند.

۱- پرواز در هوای رنگین بالون ها

۲- فرود بالن ها در فنجان گرم کاپوچینو

۳- میزبانی آسمان از پرنده های غول پیکر

۴- افشانه رنگ ها بر تن برفی کوهستان

۵- چراغ های روشن آسمان و شهر محصور و شادمان

۶- رقابت تنگاتنگ بالن های دوست داشتنی

۷- پروازی امن و هیجان انگیز بر فراز شهری باستانی

۸- تلاقی رنگ ها با کوهستان آتشفشانی خفته

۹- رویاهایتان را محقق کنید!

۱۰- شکوه یک پرواز باوقار

 

تمامی حقوق وب سایت برای ممتاز گشت محفوظ است.